Lider zmiany - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0799
OBOWIĄZKI:

- organizacja i planowanie pracy działu magazynu; - dbałość o powierzone mienie; - zarządzanie pracownikami podczas zmiany; - utrzymanie poziomu jakości pracy - przyjmowanie towarów; - wprowadzanie towarów na magazyn.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego