Logistic and Sales Manager

Firma z branży Architektury wnętrz. Producent nowoczesnych systemów aluminiowych drzwi ukrytych i materiałów ściennych. Showroom w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • obsługa zamówień Klienta
  • logistyka transportów, dostaw, montaży
  • fakturowanie (Optima)
  • dobra obsługa pakietu MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint, etc.

Poszukujemy osobę do zasilenia działu handlowego producenta drzwi ukrytych, wysokich.

Aplikację prześlij na adres: do 10.01.2023.

  • Poszukujemy osoby :

    • z Min. 5-8 lat doświadczenia
    • komunikatywnych, kulturalnych, posiadających łatwość nawiązywania dobrych realacji z Klientem
    • posiadających umiejętność pracy w zespole
    • samodzielnych w działaniu przy zachowaniu standardów i procedur
    • znajomość jezyka angielskiego
Oferujemy:
  • praca w młodym zespole z perspektywami na rozwój
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stały etat