Praca: Magazynier - Kierowca

Ogłoszenie numer: 7322202, z dnia 2022-08-15

Firma ZIAJA LTD Dystrybucja Mazowsze zajmuje się dystrybucją kosmetyków i produktów leczniczych firmy ZIAJA LTD na terenie Mazowsza.

Magazynier - Kierowca

Miejsce pracy: Warszawa, i okolice

Opis stanowiska

  • Prace związane z przyjęciem towaru do magazynu
  • Sprawdzenie zgodności dostawy z dokumentami przyjęcia
  • Prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie
  • Przygotowanie towaru do wydania według dokumentów magazynowych
  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Realizacja dostaw kosmetyków i farmaceutyków wg standardów firmy

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych kat. B
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość topografii miasta
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia