Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Magazynier
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/23/0244
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towaru do magazynu, wydawanie towaru z magazynu zgodnie z dokumentami, rozmieszczanie i układanie towaru na wyznaczonej powierzchni, zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem, zepsuciem, kradzieżą, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów, rozliczanie kierowców ze zdawanych opakowań zwrotnych, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, osoba do przyuczenia

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie