Manager Produktu Sieciowego IP

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Zakres obowiązków
  • Wsparcie techniczne i przedhandlowe dla menedżerów oraz partnerów.
  • Analiza potrzeb klientów i opracowanie rozwiązań.
  • Prezentacje i warsztaty produktowe.
  • Monitoring nowych technologii i konkurencji.
  • Strategia i rozwój produktów, w tym dokumentacja MRD/PRD.
  • Współpraca w ocenie relacji z partnerami.
  • Pozycjonowanie produktów sieciowych, demonstracje dla klientów i przygotowanie konfiguracji.
  • Rozwój narzędzi sprzedażowych, szkolenie personelu, marketing oraz reprezentacja firmy w branży.
Nasze wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziedzinie IP, preferowane doświadczenie w integratorach systemowych lub u dostawców sieciowych dla przedsiębiorstw.
  • Doskonała znajomość sieci IP w co najmniej jednym ze specjalizacji: Data Center, LAN Switching, Routing, Security.
  • Posiadanie certyfikatu CCNP/CCDP lub równoważnego. Certyfikat CCIE jest mile widziany, ale nie jest wymagany.
  • Znajomość portfolio produktów wiodących dostawców sieciowych dla przedsiębiorstw.
  • Preferowane wyższe wykształcenie w dziedzinie telekomunikacji, inżynierii elektronicznej lub informatyki.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w języku angielskim oraz polskim.
  • Silne kompetencje komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Samodzielność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Udokumentowana zdolność wpływania na zespoły międzyfunkcyjne bez formalnych uprawnień.
  • Praca z biura w Warszawie z częstymi wyjazdami służbowymi w Polsce.
  • Kreatywne myślenie i zdolności przywódcze.
Oferujemy:
  • dofinansowanie aktywności sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • wydarzenia integracyjne,
  • brak formalnego dress codeu,
  • dostęp do kawy/herbaty.