Masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Masażysta
Miejsce pracy: Gaj
Numer: StPr/23/0010
OBOWIĄZKI:
Kontakt z pacjentem, objaśnienie zasad i technik masażu, aktywna współpraca z członkami zespołu terapeutycznego, planowanie i organizacja czasu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: fizjoterapia lub pokrewne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia lub pokrewne

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Technik masażysta*

Wymagania inne:

prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty lub policealne studum terapii lub pokrewne

Miejsce pracy:

Gaj

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie