Mechanik maszyn produkcyjnych

Posiadasz doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn produkcyjnych, a czytanie dokumentacji technicznej nie stanowi dla Ciebie problemu?

Szukasz pracy z wolnymi weekendami?

Miejsce pracy: Garwolin
oferujemy
  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 7000 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym lub systemie równoważnym po 12h
  • dojazd na trasie z Siedlec oraz Puław
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia socjalne- m.in dodatki świąteczne oraz dofinansowanie do wypoczynku)
zadania
  • wykonywanie przestawek i regulacji na liniach konfekcyjnych oraz stanowiskach jednomaszynowych
  • wsparcie techniczne dla liderów prowadzących linie automatyczne
  • usuwanie awarii i usterek maszyn
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • wsparcie w instalacji nowych maszyn i urządzeń
  • optymalizowanie pracy urządzeń produkcyjnych
oczekujemy
  • wykształcenia technicznego (minimum zawodowego)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości mechaniki, podstaw automatyki i pneumatyki
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej