Mechanik samochodowy autoryzowanego serwisu (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta, autoryzowanego dealera samochodowego, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Nr ref.: a0tbI000005ds7MQAQ

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów,
  • przeprowadzanie diagnoz,
  • wykonywanie zleconych napraw,
  • dbanie o swoje stanowisko pracy.

Oczekiwania:

  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych,
  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmian: 7-15 / 15-23 (możliwe nadgodziny w soboty dla osób chętnych),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne,
  • szeroki pakiet benefitów: premie świąteczne, system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pracowniczy program samochodowy na atrakcyjnych warunkach, program emerytalny, karta MultiSport,
  • dobrą atmosferę pracy.
www.trenkwalder.pl