Mechanik / Serwisant wózków widłowych

Ogłoszenie numer: 7814379, z dnia 2023-01-10

Obecnie szukamy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska

  • Naprawy bieżące wózków widłowych i platformowych,
  • Przeglądy konserwatorskie,
  • Przeglądy okresowe wózków,
  • Bieżące awarie.

Oferujemy

  • Praca na umowę o pracę,
  • Pełen etat,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00
  • Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów (wyjazdy do klientów),
  • Wynagrodzenie od 7000,00 do 7400,00 brutto / miesięcznie.

Najnowsze oferty pracy:

Doradca Klienta

dzisiaj

AGATA Spółka Akcyjna

mazowieckie / Warszawa, Okęcie

Więcej informacji

Magazynier

dzisiaj

RALCO TECHNIC SP Z O O

mazowieckie / Michałowice-Wieś, ul. Pałacowa 23

Podobne oferty

Mechanik

dzisiaj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Wola

Będziesz odpowiadać za: wykonywanie przeglądów tramwajów, wagonów gospodarczych, historycznych zgodnie z instrukcją planowo - zapobiegawczą obsług...

Więcej informacji

Pomocnik mechanika

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Kacperków

Sprawdzanie działania pojazdu, usuwanie usterek w pojeździe, wykonywanie prac demontażowo - montażowych pojazdu Wymagania konieczne: Wykształcenie:...