Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego / Social Media

Diabetyk24 to działająca od 2010r. firma której głównym profilem działalności jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii. Prowadzimy sklep internetowy i sieć sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Naszym największym dobrem jest zaufanie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań by zamówienia były realizowane szybko i profesjonalnie, a nasz zespół dysponował ekspercką wiedzą z dziedziny diabetologicznych artykułów medycznych.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Współtworzenie oraz realizacja strategii rozwoju w obszarze social mediów.
  • Kreatywne podejście do tworzenia angażujących treści w różnych kanałach komunikacji (Instagram, YT, TT, FB, mailing, newsletter).
  • Analiza zachowania użytkowników w obsługiwanych kanałach komunikacji.
  • Znajomość podstaw reklam w Meta.
  • Tworzenie strategii i planu działań marketingowych.
  • Monitorowanie i wdrażanie trendów w obszarze marketingu internetowego.
  • Wdrażanie działań SEO.
  • Rozwijanie działań PR-owych firmy.
  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu koordynacji działań online z innymi elementami strategii marketingowej.
  • Współpraca z grafikami i copywriterami w celu wdrożenia założeń planu marketingowego.
  • Tworzenie krótkich form wideo (Reels, TT, Shorts).
Wymagania:
  • Minimum 2 lat doświadczenia w obszarze digital marketingu i/lub social media.
  • Wiedza na temat strategii komunikacyjnych oraz grup docelowych.
  • Dobra znajomość platform: Instagram, Facebook, TikTok.
  • Kreatywne podejście do tworzenia treści.
  • Raportowanie prowadzonych działań.
  • Mile widziana znajomość narzędzi takich jak: SalesManago, Baselinker, Canva, SemStorm lub innych ich odpowiedników.
  • Wiedza z dziedzin diabetologii i stomii lub chęć jej zdobycia.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i umiejętność sprawnego formułowania treści.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę.
  • Pracę w firmie, której misją jest poprawianie jakości życia osób chorych na cukrzycę.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach oraz prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Przyjazną atmosferę w  zespole nastawionym na współpracę.
  • Samodzielność w działaniu, rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Diabetyk24 sp. z o.o. z siedzibą w Opacz-Kolonia (05-816) przy ul. Szyszkowej 51, kontakt rodo@diabetyk24.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.diabetyk24.pl w zakładce Polityka prywatności.