Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Szerominek
Numer: StPr/22/1200
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wymagana jest umiejętność wykonywania instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych itp.

Miejsce pracy:

Szerominek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Najnowsze oferty pracy:

Team Leader (German Operational Support Team)

dzisiaj

Coloplast Business Centre Sp z o.o.

mazowieckie /

Więcej informacji

Specjalista ds. Socjalnych

dzisiaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

mazowieckie / Szerominek

Wykonywanie montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagana...

Więcej informacji

Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

mazowieckie / Szerominek

Wykonywanie montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagana...

Więcej informacji