Monter wentylacji i klimatyzacji

Ogłoszenie numer: 7841838, z dnia 2023-01-05

Carcon sp. z o.o.

Na tę chwilę CARCON realizuje m.in.:

  • Hala 2000 m2 + biurowiec 320m2 - Karczew (Warszawa),
  • Hala z częścią biurową o pow. zabudowy 1600m2 - Głogów
  • Hala warsztatowa 1000m2 + Biurowiec 250m2 - Ruda Śląska,
  • Budowa hali magazynowej (3200m2) + 2 Biurowce (400m2 każdy) - Wrocław
  • Budowy hali produkcyjnej (1800m2) z budynkiem biurowym (500m2) - Łódź
  • Budowa hali magazynowej z częścią socjalną (500m2) - Łódź
  • Budowa hali magazynowej (1000m2) + budynku biurowego (400m2) - Mory (Warszawa)
  • Budowa hali produkcyjnej (1200m2) + budynku biurowego (350m2) - Świnoujście
  • Hala magazynowa (2500m2) + biuro (400 m2) - Konin
  • Hala magazynowa 1400m2 - Piaseczno
  • Hala produkcyjna 1200m2 - Częstochowa
  • Hala magazynowa 1000 m2 + trzykondygnacyjne biuro - Szeligi (warszawa)

Bardzo prężnie się rozwijamy, dlatego dołącz do nas już dziś i wspólnie budujmy nowe doświadczenia.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • montaż klimatyzacji i wentylacji,
  • zarządzanie brygadą budowlaną,
  • prace ogólnobudowlane
  • Praca na terenie Warszawy i okolic.

Wymagania

  • umiejętność organizacji i koordynacji działań oraz kierowanie zespołem
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność montowania i instalowania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • uprawnienia F-Gaz
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • odzież roboczą
  • wynagrodzenia adekwatne do umiejętności
  • szkolenia