Nauczyciel języka niemieckiego

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0791
OBOWIĄZKI:

Nauczanie młodzieży w Zespole Szkół nr 1.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: magisterskie
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 424 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego