Nauczyciel przedszkolny k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/11878
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie grupy przedszkolnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Praca w godzinach: 08:00 - 16:00;Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat);- kierunek/specjalność: Pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna;- co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;- doskonała znajomość języka angielskiego;- komunikatywna znajomość języka polskiego;

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy