Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Indywidualnie

Ogłoszenie numer: 9324367, z dnia 2024-10-17

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Opis stanowiska

  • Poszukuję osoby  do nauki w domu dla 4 letniej dziewczynki w Warszawa Ursynów.
  • Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć edukacyjnych poprzez zabawę oraz wprowadzeniu do nauki czytania , pisania i liczenia.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz tureckiego.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego ( mile widziana)
  • Znajomość języka tureckiego ( mile widziana)
  • Wyczulenie na potrzeby dziecka oraz poczucie humoru.
  • Umiejętność rozwiązywania dziecięcych problemów.
  • Odpowiedzialność,
  • Sumienność,
  • Komunikatywność,
  • Opiekuńczość
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi i dorosłymi,
  • Serdeczne i empatyczne nastawienie do dziecka.

Oferujemy

  • Długofalową współpracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, które zainspiruje Cię do rozwoju zawodowego i osobistego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia