Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/00283
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku 2,5-6 lat, współpraca z pozostałymi nauczycielami, kontakt z rodzicami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (pedagogika wczesnoszkolna), 2 lata doświadczenia zawodowego, komunikatywność, empatia, umiejętność pracy w zespole, biegła znajomość języka angielskiego.Obowiązki:prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku 2,5-6 lat, współpraca z pozostałymi nauczycielami, kontakt z rodzicami.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy