Operator maszyn

Obsługa maszyn produkcyjnych to dla Ciebie pestka? Szukasz pracy, w której będziesz miał realną możliwość rozwoju?

Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Garwolin
oferujemy
  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 5000-5700zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • dojazd na trasie z Siedlec oraz Puław
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia socjalne- m.in dodatki świąteczne oraz dofinansowanie do wypoczynku)
zadania
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dokładanie komponentów podczas procesu produkcji
  • przygotowywanie linii produkcyjnej zgodnie ze standardami
  • rozliczanie materiałów
oczekujemy
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaangażowania i chęci do pracy