Opiekun osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/24/0055
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z przepisami BHP o ppoż., zapoznanie z programem stażu, zapoznanie z obowiązkami i uprawnieniami.Zapoznanie z dokumentacją placówki. Poznanie usług świadczonych w DDS+,udział w zajęciach organizowanych w placówce. Aktywizowanie osób starszych do samodzielności życiowych. Współpraca ze specjalistami świadczacymi usługi na rzecz osób starszych. Pomoc w organizowaniu czasu wolnego osobom starszym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie