Opiekun w klubie dziecięcym

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Smardzewo (pow. płoński, gm. Sochocin), Smardzewo
Numer: StPr/24/1041
OBOWIĄZKI:
Opieka nad dziećmi, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, karmienie, dbanie o porządek w miejscu pracy, przygotowanie planu zajęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Smardzewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku