Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Baniocha
Numer: StPr/24/1093
OBOWIĄZKI:
odpowiedzialność za pakowanie produktów lub półproduktów, czynności wykonywane bezpośrednio na terenie magazynu lub hali produkcyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

konieczność posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej

Miejsce pracy:

Szymanów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Najnowsze oferty pracy:

Specjalista ds. kadr i płac

dzisiaj

ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

dzisiaj

ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

mazowieckie / Warszawa, Browary Warszawskie

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pakowacz ręczny

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

mazowieckie / Macierzysz

Pakowanie, skanowanie i sortowanie pudełek z jedzeniem, praca w chłodni (2-6 stopni) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Więcej informacji

Pakowacz

2024-05-26

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

mazowieckie / Kaczory (pow. siedlecki, gm. Wiśniew), Kaczory

Nalewanie do butelek oleju, etykietowanie, zakręcanie butelek, pakowanie w kartony, obsługa magazynu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Więcej informacji