Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pakowacz
Miejsce pracy: Kolonia Warszawska
Numer: StPr/24/1802
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie plastikowych opakowań, uzupełnianie surowca, prace porządkowe i inne zadania zlecone przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kolonia Warszawska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie