Pomoc kuchenna

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0102
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowaniu potraw, krojenie, obieranie warzyw i owoców, rozbiór mięsa i ryb, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów, sprawdzanie daty przydatności produktów, uzupełnianie środków czystości, pomoc szefowi kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Dyspozycyjność w weekendy i dni wolne. Praca w systemie zmianowym w godzinach 8-16; 14-22, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; szybkie tempo pracy, mile widziana umiejętność składania sushidoświadczenie w kuchni azjatyckiej

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku