Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/22/2943
OBOWIĄZKI:
rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów, wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku, sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji, posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie