Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała
Numer: StPr/24/0623
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PROSTYCH, RUTYNOWYCH PRAC ZWIĄZANYCH Z RÓŻNYMI ETAPAMI BUDOWY ORAZ ROZBIÓRKI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: znajomość zasad BHP

Wymagania inne:

Umiejętność: korzystanie z narzędzi budowlanych, np. łopaty, łomy, mieszadła itp.[Inne] : FIRMA ZATRUDNIA GLÓWNIE CUDZOZIEMCÓW, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO JEST NIEZBĘDNA DO KOMUNIKACJI ORAZ SPORZADZANIA RAPORTÓW; MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ UKRAIŃSKIEGO LUB ROSYJSKIEGO, GDYŻ CZĘŚĆ ZAŁOGI POSŁUGUJE SIĘ TYMI JĘZYKAMI

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku