Pomocniczy robotnik polowy

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy: Nowe Przybojewo
Numer: StPr/24/0494
OBOWIĄZKI:
Praca w gospodarstwie rolnym, zbiór i pielęgnacja owoców (truskawek i malin) w tunelach foliowych, powtarzających się, trwających do grudnia. Rozkładanie i zwijanie tuneli, naprawa ich. Naprawa sprzętu rolniczego, czyszczenie, smarowanie itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wymagana sumienność, chęci do pracy.Język angielski w stopniu komunikatywnym jest wymagany ze względów organizacyjnych.

Miejsce pracy:

Nowe Przybojewo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku