Pomocniczy robotnik przemysłowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Morszków
Numer: StPr/24/0061
OBOWIĄZKI:
Sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zleconych przez pracodawcę zadań, związanych z pracą w przemyśle przetwórczym. Załadunek warzyw i owoców na linie produkcyjne. Sortowanie warzyw i owoców, kontrola jakości. Układanie kartonów i pudeł na paletach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi maszyn: celofoniarki, zgrzewarki, foliarki F 350C.

Miejsce pracy:

Morszków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim