Pomocnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Kunki (pow. gostyniński, gm. Szczawin Kościelny), Kunki
Numer: StPr/24/0165
OBOWIĄZKI:
Nauka technik budowlanych, sposoby wymierzania konstrukcji więźby dachowej, wyliczanie materiałów, poznawanie nowych technik rozbiórek konstrukcji pokryć dekarskich, montaż więźby dachowej, obróbek i pokryć blacharskich, obsługa zaginarki, wyrabianie i montaż blach, utrzymywanie czystości w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staz w ramach Algorytmu

Miejsce pracy:

Kunki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie