Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/24/0175
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie ze stanowiskiem pracy, z zasadami obiegu korespondencji, praktyczna nauka pracy na poszczególnych odcinkach pracy, wykonywanie czynności pomocniczych przy przyjmowaniu pism, przesyłek, przygotowywanie korespondencji do ekspedycji. Zapoznanie się z zasadmi prowadzenia rejestrów oraz teczek akt zgodnie z jednolitym wykazem akt w systemie bezdziennikowym. Obsługa urządzeń biurowych. Zapoznanie z obowiązującymi zasadami prowadzenia magazynu dowodów rzeczowych oraz wykonywanie pomocniczych czynności związanych z przyjmowaniem dowodów rzeczowych, przygotowywanie akt i teczek spraw do archiwizacji, archiwizowanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

staz w ramach Algorytmu

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie