Pracownik ds. utrzymania czystości w kuchni

Miejsce pracy: Siedlce, ul. Armii Krajowej 5
Twoje główne zadania:
  • Obsługa zmywarek do naczyń.
  • Dbanie o czystość sztućców, zastawy oraz urządzeń kuchennych.
  • Utrzymywanie porządku w kuchni i pomieszczeniach socjalnych.
  • Wsparcie kucharzy i Szefa kuchni.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Pracowitość, energia i dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie i motywacja.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich szybkiego dopełnienia.
Oferujemy Ci:
  • Umowa o pracę, terminowe wynagrodzenie.
  • Praca w młodym zespole.
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia życiowego.