Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Chrośla
Numer: StPr/24/714
OBOWIĄZKI:
Mycie szkała i pakowanie go na stojaki, inne prace prosteGiełda Pracy 10.09.2024 r. godzina 10
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrośla


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Najnowsze oferty pracy:

Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Doradca ds. Podróży z Językiem Norweskim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Prasowaczka

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

mazowieckie / Gostynin

obsługa żelazka i innych urządzeń prasowalniczych, prasowanie odzieży i elementów odzieży oraz składanie; przygotowanie odzieży i elementów odzieży,...

Więcej informacji

Robotnik gospodarczy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Obsługa maszyn i urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych administrowanych przez TBS, obsługa narzędzi warsztatowych i hydraulicznych. Wymagania...

Więcej informacji