Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Żyrardów
Numer: StPr/24/0222
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych prac fizycznych zleconych w ramach danej branży. Prace magazynowe na linii produkcyjnie, pakowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: pracowitość
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: sumienność

Wymagania inne:

[Inne] : Miejsce wykonania pracy: Terytorium Rzeczypospolitej Polski zgodnie ze zleceniami.

Miejsce pracy:

Żyrardów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie