Pracownik produkcji dział cukiernia/piekarnia

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/24/0249
OBOWIĄZKI:
Wpiekanie produktów zgodnie z wewnętrznymi procedurami, ekspozycja wyrobów cukierniczych i piekraniczych oraz wsparcie cukierników i piekarzy w codziennej pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy w cukierni lub piekarni.

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego