Pracownik produkcji farb graficznych

Sun Chemical Sp z o.o. będąca częścią międzynarodowej korporacji DIC, największego na świecie producenta farb, lakierów i dodatków drukarskich dla poligrafii w związku z nowymi projektami i zwiększeniem zatrudnienia poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Marki, k. Warszawy
Opis stanowiska
  • praca przy produkcji farb graficznych
  • obsługa maszyn
  • kontrola parametrów
  • wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów
  • praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy
  • zachowanie norm i standardów BHP
  • prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania
  • wysoka motywacja do pracy
  • zdolności manualne
  • sumienność i dokładność
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • praca w systemie zmianowym
Oferta
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Perspektywę zatrudnienia stałego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Multisport.
Uprzejmie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) zawierających informacje, o których mowa w art.221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 poz. 1502 z późn. zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. w celu prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w tym przechowania załączonych dokumentów.”

W przypadku woli udziału w innych projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Sun Chemical Sp. z o.o. oraz przekazanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. w celu wyżej opisanym.”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Sun Chemical Sp. z o.o. z siedzibą w Markach przy ul. Okólnej 46A. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy złożona aplikacja. Dane osobowe będą przekazane Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 poz. 1502 z późn.zm.). Podanie danych w celu ich przekazania Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. jest dobrowolne niemniej niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia.
Informujemy, że po złożeniu ogłoszenia mają Państw prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora.