Pracownik produkcji opakowań drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Miejsce pracy: Chynów
Numer: StPr/22/1004
OBOWIĄZKI:
przygotowanie części palet za pomocą pilarki formatowej do klocków paletowych, obrzynarki dwustronnej wzdłużnej, traku pionowego dwupoziomowego dwukorbowodowego oraz innych narzędzi stolarskich, złożenie palet lub innych opakowań drewnianych. Pakowanie gotowych produktów do transportu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętność majsterkowania

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi pilarki formatowej do klocków paletowych, obrzynarki dwustronnej wzdłużnej, traku pionowego dwupoziomowego dwukorbowodowego[Inne] : mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku stolarz

Miejsce pracy:

Chynów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu