Pracownik Sortowni

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łączyny 8
Rodzaj zatrudnienia:  umowa zlecenie do 31.12.2024 r., praca od poniedziałku do piątku w godz. 18:00 - 6:00

Twoje zadania:
  • ręczne lub maszynowe sortowanie listów,
  • rozładunek i załadunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem),
  • transport przesyłek w obrębie sortowni,
  • skanowanie przesyłek – obsługa skanera terminalowego.
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś gotowy/a do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • umiesz pracować w zespole,
  • jesteś aktywny/a, dokładny/a i sumienny/a.
U nas zyskasz:
  • stawkę 29 zł brutto za godzinę - praca w godzinach dziennych i 30 zł brutto za godzinę - praca w godzinach nocnych,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !
Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !