Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Jabłonowo
Numer: StPr/23/0043
OBOWIĄZKI:
aktywne poszukiwanie klientów sklepy z odzieżą używaną, hurtownie, sprzedawcy na bazarach, prezentowanie towarów oferowanych przez spółkę, zbieranie zamówień, podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, współpraca z działem zakupu oraz zarządem spółki osoby posługujące się językiem francuskim lub arabskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: arabski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w branży handlu odzieżą używaną

Miejsce pracy:

Jabłonowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie