Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Paprotnia
Numer: StPr/24/0064
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, umawianie wizyt. badań, obsługa telefoniczna klienta, archiwizacja dokumentów, praca z komputerem, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Paprotnia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Najnowsze oferty pracy:

Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka francuskiego

dzisiaj

SP EUROPE Sp. z o.о.

mazowieckie / Pruszków

Więcej informacji

Przedstawiciel Handlowy ze znajomością języka włoskiego

dzisiaj

SP EUROPE Sp. z o.о.

mazowieckie / Pruszków

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta i Sprzedaży w Harmonii

wczoraj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Mokotów, ul. Taśmowa 7

Praca w nowej Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia​ przy ulicy Taśmowej 7 w Warszawie. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Twoją rolą będzie:​...

Więcej informacji

Sekretarka Medyczna / Sekretarz Medyczny

wczoraj

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

mazowieckie / Warszawa

Przygotowywanie / prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta Kompletne i terminowe wprowadzanie danych do elektronicznych kart pacjenta Wystawianie skierowań...

Więcej informacji