Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Płochocin
Numer: StPr/22/0864
OBOWIĄZKI:

Drobne prace konserwatorskie, ślusarskie i elektryczne przy obiekcie. Przeglądy urządzeń infrastruktury obiektowej. Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych. Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń. Utrzymywanie porządku/pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku robotnika gospodarczego

Miejsce pracy:

Płochocin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 do 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego