Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0138
OBOWIĄZKI:
Wykonuje czynności pomocnicze i usługowe w stosunku do innych stanowisk w zakładzie pracy. Pomaga w rozładunku towarów np. zakupy środków czystości. Prowadzi drobne prace naprawcze. Praca odbywać się będzie wśród osób z Korei, Turcji, Nepalu, firmy z którymi współpracujemy to firmy zagraniczne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: systematyczność

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagana znajomość języka angielskiego, ponieważ praca odbywać się będzie wśród osób z Korei, Turcji, Nepalu, firmy z którymi współpracujemy to firmy zagraniczne, dlatego znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym znacznie pomogłaby w pracy.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku