Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/24/0620
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych administrowanych przez TBS, obsługa narzędzi warsztatowych i hydraulicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Doświadzczenie zawodowe minimum 6 msc. na stanowisku robotnik gospodarczy

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej