Sortowacz pieczarek

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach
Miejsce pracy: Nowosielec (pow. łosicki, gm. Łosice), Nowosielec
Numer: StPr/24/0294
OBOWIĄZKI:
sortowanie towarów - pieczarki świeżej, wyodrębniania wybrakowanych towarów, identyfikowanie poszczególnych rodzajów towarów - świeżych grzybów (pieczarek)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ze względu na komunikację w zakładzie pracySprawność fizyczna, sprawne dłonie, umiejętność pracy w szybkim tempie

Miejsce pracy:

Nowosielec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 880 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach