Specjalista do spraw logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Miejsce pracy: Wola Polska
Numer: StPr/22/1300
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. logistyki będzie odpowiedzialna za nadzór i koordynowanie procesów logistycznych w firmie. W zakres obowiązków nowozatrudnonej osoby będzie wchodziło przede wszystkim zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu i eksportu materiałow eksploatacyjnych, części zamiennych i urządzeń, współpraca z dostawcami i klientami firmy, zapewnienie, organizacja i nadzór nad środkami i procesem transportu w firmie, ścisła współpraca z magazynem oraz działem sprzedaży, terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów sprzedaży, współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi, kontrolowanie efektywnego ekonomicznie przepływu towarów i urządzeń, kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki, tj. zaopatrzenia, przepływu i dystrubucji materiałow wewnątrz firmy, a także bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej, kontrola dokumentów wysyłkowych, poszerzanie bazy danych przewoźników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi programów magazynowych (Subiekt, WFMAG). Mile widziane wykształcenie średnie w zakresie logistyki/ spedycji oraz doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki/ spedycji.

Miejsce pracy:

Wola Polska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim