Specjalista ds. logistyki

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Miejsce pracy: Pruszków
Zakres obowiązków:
  • Organizacja transportu towarów od Dostawcy do magazynów firmy, jak również z magazynów firmy do zewnętrznych Klientów, obliczenie kosztów dostawy;
  • Kontakt z Dostawcą oraz ze Spedytorem w sprawach związanych z wysyłką;
  • Kontrola rejestracji dokumentów przewozowych, dostaw na terminal celny, rozładunku towarów;
  • Kontrola wzajemnych rozliczeń ze Spedytorem;
  • Kontrola odprawy celnej towarów;
  • Ewidencja towarów na magazynie;
  • Kontrola realizacji przesyłek Amazon.
Wymagania:
  • Znajomość podstaw zagranicznej działalności gospodarczej, logistyki transportu, odpraw celnych;
  • Doświadczenie pracy w branży logistycznej (min rok);
  • Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego (warunek konieczny);
  • Biegła obsługa komputera i pakietu Office;
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym;
  • Znajomość systemu SAP mile widziana.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora;
  • Praca od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00 (z godzinną przerwą na obiad);
  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy;
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu;
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.