Specjalista ds. Sprzedaży i Importu

Firma "UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL" jest liderem rynku olejów wysokooleinowych i organicznych.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Sporządzenie umów z kontrahentami i innych dokumentów dotyczących transakcji handlowych,
  • Wystawienie faktur sprzedaży,
  • Prowadzenie kartoteki klienta oraz archiwizacja dok. handlowych,
  • Planowanie i koordynowanie kwestii importowych oraz eksportowych,
  • Zamówienie transportów, przesyłek kurierskich i współpraca z działem logistyki,
  • Kontakt z AC w sprawie odpraw celnych,
  • Ewidencja dokumentów magazynowych, prowadzenie inwentaryzacji.
Wymagania:
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procesów importowych i eksportowych towarów,
  • Znajomość języka polskiego, ukraińskiego, angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoka komunikatywność i dokładność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.