Specjalista ds. Wdrożenia E-usług

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, jednostka organizacyjna: Biuro Oferty Produktowej i Marketingu

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • współudział w przygotowywaniu strategii rozwoju usług cyfrowych zgodnie ze strategią Poczty Polskiej S.A.,
  • przygotowywanie koncepcji i wdrażanie nowych usług cyfrowych wraz z kanałami ich dystrybucji,
  • kreowanie wartości dodanych do usług podstawowych, doskonalenie i modyfikowanie istniejących usług,
  • współpraca z organami nadzoru, w tym w zakresie usług e-Doręczenia,
  • współudział w projektowaniu zasad polityki cenowej i opustowej w odniesieniu do zarządzanych usług i sprawowanie nadzoru nad ich realizacją we współpracy z właściwymi jednostkami organizacyjnymi Spółki,
  • opracowywanie regulaminów, procedur wewnętrznych, standardów jakości dotyczących zarządzanych usług i nadzorowanie ich realizacji.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wyższe wykształcenie,
  • znasz rynek usług pocztowych oraz cyfrowych i interesujesz się nowymi rozwiązaniami technologicznymi,
  • dobrze znasz programy pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Teams),
  • jesteś samodzielny i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • chcesz i umiesz współpracować w zespole,
  • jesteś kreatywny i lubisz wyzwania.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z dokumentami w języku xml,
  • udział w projektach z elementami integracji poprzez interfejsy API.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych
  • miejsce do pozostawienia roweru z zapleczem sanitarnym
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!