Specjalista komunikacji społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Miejsce pracy: Jabłonna
Numer: StPr/24/0457
OBOWIĄZKI:
Pracownik będzie się zajmował planowaniem i realizacją strategii komunikacji zewnętrznej w firmie, działającej na rynku medialnym. Do zadań pracownika będzie należało utrzymywanie kontaktów z różnymi podmiotami zewnętrznymi oraz współpraca w tworzeniu i realizacji kampanii medialnych.Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (lub język jako język ojczysty), gdyż zadania będą koncentrowały się na kontaktach z klientem angielskojęzycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jabłonna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie