Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Bezpośredniej

Rehasport to uznana na świecie polska klinika medyczna, jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej – FIFA Medical Centre of Excellence. Dzięki współpracy z FIFA Rehasport może wyznaczać kierunki rozwoju światowej medycyny sportowej. Integralną częścią medycyny sportu są badania naukowe, a dzięki nim Rehasport oferuje Pacjentom możliwość korzystania z najnowocześniejszych terapii oraz opiekę wykształconych specjalistów.

Klinika jest partnerem medycznym sześciu związków sportowych, m.in. Związku Piłki Ręcznej w Polsce czy Polskiego Związku Tenisa, a w Rehasporcie leczyli się medaliści mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Lekarze i fizjoterapeuci Rehasportu od 2008 roku pomagają polskim sportowcom w każdych kolejnych igrzyskach olimpijskich.

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Bezpośredniej
Miejsce pracy: Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 5

Do głównych zadań należeć będą:
  • Prezentowanie oferty kliniki,
  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami,
  • Rejestracja pacjentów,
  • Obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych,
  • Przygotowywanie dokumentacji pacjenta,
  • Koordynacja grafiku przyjęć,
  • Sporządzanie raportów,
  • Współpraca z zespołem medycznym,
  • Zarządzanie dokumentacją i korespondencją.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Entuzjazmu, wysokich umiejętności interpersonalnych, wysokiej kultury osobistej, a także wzorowej polszczyzny,
  • Inicjatywy, umiejętności szybkiego uczenia się, doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności,
  • Odpowiedzialności i zaangażowania,
  • Biegłej obsługi komputera (w szczególności pakietu MS Office),
  • Znajomości języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu Medicover Sport / Multisport, pakietu medycznego,
  • Umowę o pracę na pełen etat (system zmianowy w godzinach 8:00 - 20:30),
  • Stabilne zatrudnienie.

Najnowsze oferty pracy:

Kundenberater mit Deutsch / Doradca klienta z językiem niemieckim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Pracownik Magazynu

dzisiaj

Praca.pl Sp. z o.o.

mazowieckie / Pruszków

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Recepcjonista / Recepcjonistka

dzisiaj

Medicover Stomatologia

mazowieckie / Warszawa, ul. Lazurowa 71A

Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa...

Więcej informacji

Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

2024-04-26

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

mazowieckie / Warszawa

Rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjenta, Umawianie terminów świadczeń medycznych, Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług,...

Więcej informacji