Specjalista / Specjalistka w zakresie doradztwa zawodowego

Kim jesteśmy? Jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnością i przewlekle chore. Wierzymy, że osoba z niepełnosprawnością może być samodzielna i aktywna w każdej sferze swojego życia. Zależy nam na zmianie postrzegania niepełnosprawności przez społeczeństwo i same osoby z niepełnosprawnością. Wspieramy poprzez rehabilitację, umożliwiamy dofinansowanie wydatków związanych z realizacją indywidualnych celów i pasji. Dajemy możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie. Ciągle się rozwijamy i wprowadzamy nieszablonowe rozwiązania. Z nami bariery nie istnieją!

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Zakres obowiązków:
  • Planowanie i realizacja projektów mających na celu wspieranie osób z niepełnosprawnościami w ich rozwoju zawodowym,
  • Prowadzenie doradztwa zawodowego i udzielanie wsparcia w zakresie poszukiwania pracy, planowania kariery oraz rozwijania umiejętności zawodowych,
  • Współpraca z pracodawcami oraz instytucjami rynku pracy w celu tworzenia możliwości zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnościami,
  • Monitorowanie postępów uczestników projektów oraz raportowanie wyników,
  • Współpraca z zespołem w celu opracowywania i wdrażania nowych inicjatyw i programów wspierających osoby z niepełnosprawnościami,
  • Opracowanie i tworzenie treści merytorycznych promujących Avalon Active.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, pedagogika, socjologia, zarządzanie lub pokrewne,
  • Doświadczenie w doradztwie zawodowym, mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami,
  • Znajomość rynku pracy oraz narzędzi i metod wsparcia zawodowego,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Zdolność do pracy zespołowej oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Kreatywność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie w przedziale 6100 zł – 6700 zł brutto w ramach wymiaru całego etatu.
  • Do umowy otrzymasz pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Jesteśmy fajnym, różnorodnym, dynamicznym i wspierającym zespołem, w którym dobrze się pracuje,
  • Jesteśmy dużą i uznaną, a jednocześnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji pozarządowych w Polsce,
  • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę lub inną, jeśli taka będzie Twoja decyzja,
  • Mamy wygodne biuro na warszawskim Mokotowie z pyszną kawą z ekspresu,
  • Rozwiniesz swoje umiejętności i pogłębisz doświadczenie w obszarze administracji w organizacji pozarządowej,
  • Zyskasz satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, czując, że Twoja praca realnie zmienia codzienność osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych w całej Polsce,
  • Swoją pracę będziesz mógł/mogła wykonywać częściowo zdalnie,
  • Realizacja własnych twórczych oraz autorskich projektów.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36, 666 324 328 lub email: kontakt@fundacjaavalon.pl Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: iodo@fundacjaavalon.pl.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na powyższe stanowisko, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.