Sprzątaczka zespołu finansów i zaopatrzenia referatu wspomagającego

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/24/0527
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie prawidłowego stanu czystości, porządku i estetyki w pomieszczeniach jednostki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Planowanie, organizowanie pracy, samodzielnosć w realizacji zadań i czynności.

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 163,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim