Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kozery
Numer: StPr/22/0539
OBOWIĄZKI:
Kontakty z kontrahentami m.in. z Chin. Sporządzanie raportów sprzedaży. Obsługa kasy fiskalnej. Współpraca z chińskim kierownictwem sklepu. Obsługa klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Kozery

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim